Nápad

Společnost unidrain® byla prvním výrobcem, který posunul podlahový odtok ke stěně, což umožnilo jednostranný sklon. Tento koncept byl nyní rozšířen i na instalaci sprchových stěn: příruba podlahy unidrain® byla přizpůsobena jak pevným a flexibilním modulům, tak ocelovému profilu sprchových stěn, čímž zajišťuje vodotěsné řešení.

Vyberte si jeden ze dvou typů instalačních systémů sprchových stěn a podlah řady unidrain® GlassLine: pevný modul a flexibilní modul.

Princip | Pevný modul


Montáž

Pevný modul je vhodný pro sprchové stěny s hloubkou 900/1000/1200 mm a sprchové kouty o šířce 800/900/1000 mm. Skládá se z profilu umístěného kolmo na podlahový odtok a má řadu výhod: design profilu zajišťuje jednoduché a bezpečné umístění sprchové stěny do fantastického, skvěle navrženého a funkčního řešení. Pevný modul udává ve sprchovém koutu 2% sklon a vyzývá vás k dokončení konceptu pomocí sprchové podlahy unidrain®. Navíc se bezpečně a snadno instaluje.

Princip | Flexibilní modul


Montáž

Flexibilní modul sluší sprchovým stěnám s hloubkou 900/1000/1200 mm a sprchovým koutům o šířce 700/800/900/1000/1200 mm. Lze ho instalovat na stávající odtokové žlaby 1002/1003/1004. Volný profil se snadno instaluje a má mnoho výhod: design profilu zajišťuje jednoduché a bezpečné umístění sprchové stěny do fantastického, skvěle navrženého a funkčního řešení. Flexibilní modul udává ve sprchovém koutu 2% sklon a umožňuje vám snížit sprchový kout tak, abyste ho zarovnali s okolní podlahou.

unidrain® GlassLine

  • Jediné kompletní řešení pro vaši koupelnu
  • Bezpečné vodotěsné zakrytí celého sprchového koutu
  • Rychlá a snadná instalace
  • Určuje sklon ve sprchovém koutu
  • Perfektní zarovnání podlahy ve sprchovém koutu s okolní podlahou
Pevný modul
Flexibilní modul

Nalézt prodejce

Chcete-li najít nejbližšího prodejce nebo předváděcí centrum, napište PSČ.