Myšlenka a princip

 

Podlahový žlab je navržen tak, aby odvedl vodu z oblasti sprchy. Okolní podlaha musí mít směrem k vpusti ten správný spád. Není-li spád dostatečný nebo, a to je ještě horší, je vedený špatným směrem, existuje nebezpečí vzniku netěsností, což může v průběhu let způsobit poškození budov. 

Než se Unidrain dostal na trh, byl k dispozici pouze čtvercový podlahový žlab uprostřed sprchy, který vyžadoval správný sklon ze čtyř stran. Čtvercový žlab tak komplikoval položení základny a následné obložení dlaždicemi. Řešením tohoto problému byla základní myšlenka, která stojí za Unidrain. Unidrain je dokonalou odpovědí díky svým úzkým podélným podlahovým žlabům: podlahový žlab Unidrain se nachází přímo proti jedné stěně, což znamená, že je třeba zajistit sklon pouze z jedné strany. Svislé a vodorovné příruby Unidrain ve stěně a na podlaze zajišťují voděodolný přechod mezi podlahovým odtokem, podlahou a následně stěnou. Co se týká Unidrain, jeden produkt nabízí jak technicky jednoduché tak chytré řešení dvou typických zdrojů poškození odtoků: špatného sklonu a netěsností.


Původní myšlenka Unidrain a následné rozšíření produktové řady bylo důkladně testováno a splňuje všechny standardní požadavky.

Patenterede flanger

Patented wall flanges

Et afløb - fire dele

One drain - four parts

Et afløb - fire dele

Corner drain

ShowerLine

ShowerLine

Instalační videa

Instalační pokyny

2D & 3D nákresy

Certifikace

Splňuje novou spojenou evropskou normu EN1253.

Schváleno pro mokré prostory třídy H (velké zatížení).

Splňuje požadavky nových stavebních předpisů.

Jedinečná konstrukce Unidrain je patentována v Evropě (1287213) a patentové řízení probíhá v několika dalších zemích světa.

unidrain® je registrovaná ochranná známka.

Nakreslit a vypočítat

Pro zjištění, které prvky pro svůj projekt potřebujete, použijte konfigurátor.
Po dokončení stačí, abyste si seznam komponentů zaslali nebo ho rovnou vytiskli.

Potřebujete řešení na míru?
unidrain® může většinu produktů dodat v nestandardních rozměrech. Kontaktujte nás ohledně možností pro váš projekt.

 

Tel. +45 3910 1010 
info@unidrain.dk

Vypočítat žlaby na míru

K výpočtu žlabů na míru použijte konfigurátor 

Potřebujete řešení na míru?
unidrain® Modul 1100 lze přizpůsobit jakékoli velikosti. Žlaby upravené na míru jsou vhodné zejména pro instituce a velké koupelny, neboť je lze přizpůsobit přesné délce a šířce.

 

Tel. +45 3910 1010 
info@unidrain.dk